Formacioni i sezonit me lojtarët nga pesë ligat kryesore të Evropës (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i sezonit me lojtarët nga pesë ligat kryesore të Evropës (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliLiga e KampionëvePremier LeagueSerie ASport 16:31, 15 May 2017
Ligat më të forta të Evropës kanë hyrë në fazën finale.

Në të gjitha ato kanë mbetur të zhvillohen vetëm ndeshjen e xhiros së fundit.

‘CIES’ ka formuluar formacionin më të mirë duke përfshirë lojtarë nga pesë ligat më të forta të Evropës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Futboll

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy