Formacioni i Milanit për sezonin e ri me super përforcime (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i Milanit për sezonin e ri me super përforcime (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:10, 16 May 2017
"Premium Sport" ka parashikuar formacionin e Milanit për sezonin e ri me plot përforcime të mëdha.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool