Formacioni i Liverpoolit për ndeshjen vendimtare kundër Middlesbrough (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i Liverpoolit për ndeshjen vendimtare kundër Middlesbrough (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:44, 19 May 2017
Liverpool takohet ne Middlesbrough në xhiron e fundit të Premierligës. "Goal.com" ka publikuar formacionin e mundshëm të skuadrës së Jurgen Klopp.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Liverpool

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush