Formacioni i kombinuar, Liverpool – Man Utd – Lajmi.net
Formacioni i kombinuar, Liverpool – Man Utd
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:55, 13 October 2017
Nga Liverpooli në këtë formacion kanë zërë vend vetëm dy lojtarë.

Manchester United dhe Liverpool ndeshen në derbin e Premierligës të shtunën.

Goal.com ka përzgjedhur formacionin e kombinuar nga të dy skuadrat.

Besoni ose jo, nga Liverpooli në këtë formacion kanë zërë vend vetëm dy lojtarë: Philippe Coutinho dhe Mohamed Salah. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liverpool, Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper