Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:55, 7 December 2017
Është publikuar formacioni më i mirë i javës së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku Liverpool ka më së shumti lojtarë, Sadio Mane, Philippe Coutinho dhe Milner.

Në këtë formacion është edhe Aubameyang që shënoi dy gola ndaj Realit, por lojtarë në këtë formacion nuk kanë Barcelona, PSG dhe City.

Formacionin e javës në Ligën e Kampionëve mund ta shikoni në fotografinë e mëposhtme.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper