Formacioni i fundit i Guardiolës këtë sezon në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i fundit i Guardiolës këtë sezon në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:31, 19 May 2017
Goal.com ka parashikuar formacionin e mundshëm të Manchester Cityt para duelit të xhiros së fundit në Premierligë kundër Watfordit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball