Formacioni i Barcelonës për ndeshjen me Sociedadin – Lajmi.net
Formacioni i Barcelonës për ndeshjen me Sociedadin
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:53, 12 January 2018
Pasi kaloi në çerekfinale të Kupës së Mbretit, Barcelona rikthehet të luaj në La Liga.

Liderët e kampionatit spanjoll, në fundjavë udhëtojnë për t’u takuar me Real Sociedadin.

Ndeshja mes Sociedadit dhe Barcelonës luhet ditën e dielë, me fillim nga ora 20:45.

Formacionin e mundshëm të Barcelonës për këtë ndeshje sipas ‘Goal.com’, mund ta shikoni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble