Formacioni i Barcelonës për ndeshjen ‘finale’ ndaj Eibarit (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i Barcelonës për ndeshjen ‘finale’ ndaj Eibarit (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:10, 19 May 2017
Barcelonës i duhet të fitojë patjetër përballjen me Eibarin në kuadër të xhiros së 38-të të La Ligas.

Skuadra katalne në Camp Nou, të dielën pret Eibar, për të përfunduar sezonin në La Liga.

Kur ka mbetur një xhiro për t’u zhvilluar, Barcelona mbetet ende në garë për titullin kampion, por i duhet një favor i madh nga Malaga, që në shtëpi duhet ta mposht Real Madridin.

‘Goal.com’ ka parashikuar se si do të duket formacioni i Barcelonës për ndeshjen me Eibar, ku në sulm sipas gjitha gjasave do të jenë Messi, Suarez dhe Neymar./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, La Liga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble