Formacioni i Arsenalit kundër Leicester Cityt, plot mungesa (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i Arsenalit kundër Leicester Cityt, plot mungesa (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:21, 10 August 2017
Arsenal do të ketë katër mungesa në ndeshjen kundër Leicester Cityt.

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger për këtë takim pritet të ketë shumë mungesa të mëdha, pasi nuk pritet të luajnë katër yjet e skuadrës Shkodran Mustafi, Laurent Koscielny, Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez.


Fjalët kyçe: Arsenal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3