Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Wolfsburg – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Wolfsburg
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:22, 11 February 2018
Milot Rashica do ta nis një tjetër ndeshje nga bankina për Werder Bremen.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, është lënë në bankinë në ndeshjen që Bremen e zhvillon në shtëpi ndaj Wolfsburg.

Ndeshja mes Werder Bremen dhe Wolfsburg, fillon nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2