Formacionet zyrtare: WBA – Arsenal – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: WBA – Arsenal
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:34, 18 March 2017
WBA dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Premierligë.

WBA: Foster; Dawson, McAuley, Evans, Nyom; Livermore, Fletcher (c); Brunt, Chadli, McClean; Rondon.

Arsenal: Cech, Mustafi, Koscielny, Bellerin, Monreal, Ramsey, Xhaka, Walcott, Chamberlain, Sanchez, Welbeck. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Arsenal, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush