Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:34, 12 August 2017
Watford dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Premierligë.

Watford: Gomes; Janmaat, Kaboul, Britos, Holebas; Chalobah, Doucouré; Amrabat, Cleverley, Pereyra; Okaka.

Liverpool: Mignolet, Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Moreno, Henderson, Can, Wijnaldum, Salah, Mane, Firmino.

Fjalët kyçe: Liverpool, Watford

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool