Formacionet zyrtare: Trakai – Shkëndija (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Trakai – Shkëndija (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:52, 27 July 2017
Shkëndija e Tetovës po kërkon kalimin në fazën e katërt të Ligës së Evropës.

Për të arritur këtë, Shkëndija duhet të mposht Trakain e Lituanisë.

Ndeshja e parë mes Trakait dhe Shkëndijës zhvillohet nga ora 18:30.

Formacionet zyrtare:

Trakai:

Shkëndija:

Fjalët kyçe: Shkëndija e Tetovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy