Formacionet zyrtare: Tottenham – Arsenal – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Tottenham – Arsenal
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:39, 10 February 2018
Tottenham dhe Arsenal ndeshen sot me fillim nga ora 13:30.

Tottenham dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Wembley në kuadër të Premierligës.

Tottenham: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Son, Eriksen, Alli, Kane.

Arsenal: Cech, Bellerin, Koscielny, Mustafi, Monreal, Elneny, Xhaka, Wilshere, Ozil, Mkhitaryan, Aubameyang

Fjalët kyçe: Arsenal, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master