Formacionet zyrtare: Torino – Inter (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Torino – Inter (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:06, 18 March 2017
Serie A hapet me ndeshjen Torino – Inter, e cila fillon nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

Torino: Hart; Zappacosta, Rossettini, Moretti, Molinaro; Baselli, Lukic, Acquah; Iturbe, Belotti, Ljajic.

Inter:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Inter, Serie A, Torino

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool