Formacionet zyrtare: Stuttgart – Dortmund – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Stuttgart – Dortmund
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:22, 17 November 2017
Bundesliga gjermane kthehet në aksion sonte me përballjen Stuttgart – Borussia Dortmund.

Përballja mes Stuttgartit dhe Dortmundit, luhet në stadiumin ‘Mercedez-Benz Arena’, dhe fillon nga ora 20:30.

Formacionet zyrtare të kësaj sfide i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master