Formacionet zyrtare: Stoke City – Manchester City – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Stoke City – Manchester City
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:02, 12 March 2018
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Stoke City – Manchester City.

Ndeshja mes Stoke City dhe Manchester Cityt, është ndeshja e fundit e xhiros së 30-të të Premierligës.

Tashmë të dy skuadrat kanë bërë zyrtare formacionet.

Stoke City: Butland; Bauer, Zouma, M. Indi, Stafylidis; Badou, Cameron, Allen; Shaqiri, Jese, Choupo-Moting.

Manchester City: Ederson, Walker, Kompany (C), Otamendi, Zinchenko, Fernandinho, Silva, De Bruyne, Sterling, Sane, Jesus.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble