Formacionet zyrtare: SPAL – Milan – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: SPAL – Milan
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:29, 10 February 2018
SPAL pret Milanin në Serie A me fillim nga ora 15:00.

SPAL dhe Milan kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre me fillim nga ora 15:00 në Serie

SPAL (3-5-2): Meret; Simic, Felipe, Salamon; Lazzari, Everton Luiz, Viviani, Grassi, Mattiello; Kurtic, Antenucci.

MILAN (4-3-3): Donnarumma; Abate, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu.

Fjalët kyçe: Milan, Spal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master