Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:33, 11 February 2018
Liverpooli do të kërkojë të rikthehet te fitorja pas barazimit në xhiron e kaluar.

“The Reds” janë mysafirë të Southampton në kuadër të xhiros së 17-të të Premierligës.

Ndeshja mes Southamptonit dhe Liverpoolit fillon nga ora 17:30.

Formacionet zyrtare:

Southampton:

Liverpool:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan