Formacionet zyrtare: Schalke – Borussia Dortmund – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Schalke – Borussia Dortmund
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 14:39, 15 April 2018
Schalke dhe Borussia Dortmund janë gati të dhurojnë një tjetër shfaqje spektakolare.

Me fillim nga ora 15:30, Schalke në cilësinë e vendësit pret Borussia Dortmundin, për të zhvilluar derbin lokal.

Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 30-të.

Formacionet zyrtare:

Schalke:

Borussia Dortmund: Bürki, Sahin, Reus, Dahoud, Philipp, Pulisic, Sokratis, Piszczek, Schmelzer, Toprak, Batshuayi.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master