Formacionet zyrtare: Rusia – Brazil – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Rusia – Brazil
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 16:08, 23 March 2018
Rusia dhe Brazil do të takohen në një ndeshje miqësore në stadiumin “Luzhniki”.

Ndeshja mes Rusisë dhe Brazilit fillon nga ora 17:00.

Të dy skuadrat kanë bërë zyrtare formacionet e kësaj ndeshje.

Formacionet zyrtare:

Russia XI: Akinfeev, Smolnikov, Granat, Kudriashov, Kutepov, Jirkhov, Glushakov, Dzagoev, Mirantchuk, Galavin, Smolov.

Brazil XI: Alisson, Marcelo, Miranda, Thiago Silva, Alves, Coutinho, Casemiro, Paulinho, Costa, Jesus, Willian.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble