Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:26, 13 March 2018
Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Roma dhe Shakhtar zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Roma: Alisson, Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Under, Dzeko, Perotti.

Shakhtar: 

Fjalët kyçe: Roma, Shakhtar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion