Formacionet zyrtare: Roma – Sassuolo (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Sassuolo (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:57, 19 March 2017
Roma në kuadër të xhiros së 29-të pret Sassuolon në shtëpi.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Sassuolo:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: AS Roma, Sassuolo, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals