Formacionet zyrtare: Roma – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Liverpool
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:42, 2 May 2018
Roma - Liverpool fillon prej 20:45.

Roma dhe Liverpool zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë në “Anfield” ishte mbyllur 5:2, andaj Romës i duhet mrekullia 3:0 për të kaluar në finale, përcjellë “Lajmi.net”.

Më posht i keni formacionet zyrtare.

Roma: Alisson; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Pellegrini, De Rossi, Nainggolan; Schick, Dzeko, El Shaarawy.

Liverpool: Karius; Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Henderson, Milner; Salah, Firmino, Mane.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO