Formacionet zyrtare: Roma – Juventus (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Juventus (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 21:06, 30 July 2017
Derbi i Serie A, mes Romës dhe Juventusit, është zhvendosur në Amerikë, në kuadër të International Champions Cup.

Ndeshja mes Romës dhe Juventusit, fillon nga ora 22:00.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Juventus:

Fjalët kyçe: AS Roma, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown