Formacionet zyrtare: Roma – Benevento – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Benevento
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:49, 11 February 2018
Roma do të kërkojë fitoren në ‘Olimpico’ ndaj Beneventos.

Skuadra nga kryeqyteti italian, pret një sfidë të lehtë së paku në letër ndaj skuadrës së fundit në tabelë, Beneventos.

Ndeshja mes Romës dhe Beneventos fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Benevento:

Fjalët kyçe: AS Roma, Benevento, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball