Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:12, 13 January 2018
Real Madrid dhe Villarreal ndeshen sot në La Ligë me fillim nga ora 16:15.

Real Madrid dhe Villarreal kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në La Ligë.

Real Madrid: Navas, Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Bale, Ronaldo.

Villarreal: Asenjo, Alvaro, Bonera, Mario, Costa, Rodrigo, Trigueros, Castillejo, Fornals, Raba, Bacca.

Fjalët kyçe: Real Madrid, Villarreal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals