Formacionet zyrtare: Real Madrid – Manchester United – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Manchester United
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:33, 8 August 2017
Real Madrid dhe Manchester United me fillim nga ora 20:45, do të “luftojnë” për Superkupën e Evropës.

Është qyteti i Shkupit që mirëpret gjigantët e futbollit evropian dhe botëror.

Të dy trajnerët, Zinedine Zidane dhe Jose Mourinho, kanë bërë zyrtare formacionet me të cilat do të fillojnë ndeshjen.

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Manchester United

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco; Bale, Benzema

Man Utd: 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO