Formacionet zyrtare: Real Madrid – Levante – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Levante
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:15, 9 September 2017
Real Madrid dhe Levante kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në La Ligë që do të fillojë nga ora 13:00.


Levante: Raul; Ivan, Postigo, Chema, Tono; Campana, Lerma; Jason, Bardhi, Ivi; Alegria.

Fjalët kyçe: Levante, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion