Formacionet zyrtare: Real Madrid – Borussia Dortmund – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Borussia Dortmund
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:40, 6 December 2017
Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Real Madridi dhe Dortmundi kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”.

Real Madrid: Navas; Nacho, Varane, Sergio Ramos, Theo; Casemiro, Kovacic, Isco; Cristiano Ronaldo, Lucas Vázquez, Mayoral.

Dortmund: Subotic, Bartra, Sokratis, Schmelzer; Sahin, Dahoud; Pulisic, Kawaga, Guerreiro; Aubameyang.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush