Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:45, 14 February 2018
Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Porto dhe Liverpool takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadrat tani kanë publikuar formacionet zyrtare, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Takimi i parë luhet në Portugali. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liverpool, Porto

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper