Formacionet zyrtare: Monchengladbach – Dortmund – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Monchengladbach – Dortmund
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:34, 22 April 2017
Janë bërë zyrtare formacionet e sfidës Monchengladbach – Borussia Dortmund.

Dortmund do të mundohet të lë pas eliminimin nga Liga e Kampionëve, duke kërkuar fitoren në Bundesligë.

Formacionet zyrtare:

Monchengladbach:

Dortmund: Bürki, Bender, Dembélé, Sahin, Reus, Guerreiro, Pulisic, Castro, Ginter, Schmelzer, Durm.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball