Formacionet zyrtare: Marseille – Atletico Madrid – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Marseille – Atletico Madrid
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:44, 16 May 2018
Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Sonte në Parc Olympique Lyonnais zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës mes Marseille dhe Atletico Madridit.

Tani dy ekipet kanë publikuar formaiconet zyrtare, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Marseille: Mandanda, Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi; Sanson, Anguissa; Thauvin, Payet, Ocampos; Germain.

Atletico Madrid: Oblak, Vrsaljko, Gimenez, Godin, Lucas, Saul, Gabi, Thomas, Koke, Griezmann, Costa. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Atletico Madrid, Marseille

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2