Formacionet zyrtare: Manchester City – WBA – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Manchester City – WBA
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:05, 16 May 2017
Manchester City në ‘Etihad Stadium’ duke filluar nga ora 21:00, përballet me WBA.

City zhvillon ndeshjen e mbetur të xhiros së 37-të, ku do të kërkojë fitoren për t’u rikthyer në pozitën e dytë, që tashmë e mban Liverpooli.

Formacionet zyrtare:

Manchester City: Bravo, Fernandinho, Kompany, Otamendi, Kolarov, Yaya Toure, De Bruyne, Silva, Sane, Aguero, Gabriel Jesus.

WBA: Foster; Nyom, Dawson, Evans, M Wilson; Livermore, Yacob, Fletcher, Brunt, Chadli; Rondón

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Manchester City, Premierligë, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush