Formacionet zyrtare: Man Utd – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Man Utd – Liverpool
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:35, 10 March 2018
Manchester United dhe Liverpool takohen sot në derbin e madh në Premierligë.

Manchester United dhe Liverpool takohen sot në Premierligë.

Skuadrat rivale kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin në Old Trafford që do të fillojë nga ora 13:30.

Man Utd: David de Gea, Valencia, Smalling, Bailly, Young, McTominay, Matiç, Mata, Rashford, Sanchez, Lukaku.

Liverpool: Karius; Robertson, Lovren, Van Dijk, Trent Alexander-Arnold; Emre Can, Milner, Chamberlain; Mane, Firmino, Salah.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO