Formacionet zyrtare: Man City – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Man City – Liverpool
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:33, 9 September 2017
Manchester City dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Etihad Stadium që do të fillojë nga ora 13:30.

Man City: Ederson, Walker, Stones, Otamendi, Mendy, Danilo, Fernandinho, De Bruyne, Silva (c), Aguero, Jesus.

Liverpool: Mignolet, Alexander-Arnold, Matip, Klavan, Moreno, Henderson, Wijnaldum, Can, Salah, Mane, Firmino.

Fjalët kyçe: Liverpool, Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy