Formacionet zyrtare: Man City – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Man City – Liverpool
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:33, 19 March 2017
Janë bërë zyrtare formacionet e derbit Manchester City – Liverpool.

Ndeshja fillon nga ora 17:30.

Formacionet zyrtare:

Manchester City: Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Toure, De Bruyne, Silva, Sterling, Sane, Aguero

Liverpool: Mignolet, Clyne, Matip, Klavan, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper