Formacionet zyrtare: Malaga – Atletico Madrid – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Malaga – Atletico Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:44, 10 February 2018
Malaga ndeshet sot me Atletico Madridin në La Ligë.

Malaga dhe Atletico Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në La Ligë.

Malaga: Roberto, Rosales, Luis Hernández, Ignasi Miquel, Ricca, Iturra, Adrián, Keko, Chory, En-Nesyri, Ideye.

Atletico Madrid: Oblak, Vrsaljko, Giiménez, Lucas, Filipe Luis, Gabi, Saúl, Koke, Vitolo, Griezmann, Diego Costa.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy