Formacionet zyrtare: Levante – Barcelona – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Levante – Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:31, 13 May 2018
Levante dhe Barcelona kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga.

Skuadra e trajnerit Valvede, do të tentojë të ruaj vazhdimësinë pa humbje këtë sezon.

Ata sonte janë mysafir të Levantes.

Ndeshja mes Levantes dhe Barcelonës fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Levante:

Barcelona:

Fjalët kyçe: . Barcelona, La Liga, Levante

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble