Formacionet zyrtare: Leipzig – Bayern Munich – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Leipzig – Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:46, 13 May 2017
Leipzig dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Bundesligë.

Leipzig: Gulácsi – Bernardo, Sabitzer, Keita, Poulsen, Forsberg, Werner, Ilsanker, Upamecano, Demme (C), Compper.

Bayern Munich: Starke – Lahm , J. Boateng , Alaba , Juan Bernat – Kimmich , Xabi Alonso – Robben , Thiago , F. Ribery – Lewandowski.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Leipzig

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3