Formacionet zyrtare: Leicester City – Chelsea – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Leicester City – Chelsea
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:03, 9 September 2017
Leicester City dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Premierligë.

Leicester City: Schmeichel, Simpson, Morgan, Maguire, Fuchs, Ndidi, James, Albrighton, Mahrez, Slimani, Vardy.

Chelsea: Courtois, Moses, Rudiger, Luiz, Azpilicueta, Alonso, Kante, Fabregas, Bakayoko, Pedro, Morata.

Fjalët kyçe: Chelsea, Leicester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3