Formacionet zyrtare: Koln – Bayern Munich (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Koln – Bayern Munich (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:43, 4 March 2017
Koln dhe Bayern Munich do të përballen sot, nga ora 15:30, në kuadër të xhiros së 23-të të Bundesligës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Koln

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3