Formacionet zyrtare: Koln – Bayern Munich – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Koln – Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:44, 5 May 2018
Bayern Munich është mysafir i Kolnit në Bundesligë.

Koln dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Bundesligë me fillim nga ora 15:30.

Koln: Horn, Risse, Maroh, Heintz, Horn, Clemens, Koziello, Hoger, Hector, Terodde, Zoller.

Bayern Munich: Ulreich, Sule, Hummels, Martinez, Rafinha, Evina, Rudy, Kimmich, James, Muller, Lewandowski.

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Koln

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool