Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:44, 13 August 2017
Juventusi dhe Lazio zhvillojnë finalen e Superkupës së Italisë.

Ndeshja luhet në ‘Olimpico’ të Romës, me fillim nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Juventus:  Buffon; Barzagli, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Lazio:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals