Formacionet zyrtare: Hertha Berlin – Bayern Munich (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Hertha Berlin – Bayern Munich (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:40, 18 February 2017
Hertha Berlin dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtarë për duelin e tyre në Bundesligë.

c482roswiaeompf_1487424408-4433607

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Hertha Berlin

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball