Formacionet zyrtare: Gjermani – Francë – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Gjermani – Francë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:51, 14 November 2017
Gjermania dhe Franca takohen sonte në stadiumin e Kolnit.

Më poshtë i keni formacionet e ndeshjes miqësore, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjermania: Trapp – Can, Hummels, Süle, Plattenhardt – Khedira (C), Kroos – Gündogan, Özil, Draxler – Werner.

Franca: Mandanda, Digne, Umtii, Varane, Jallet, Matuidi, Rabiot, Tolisso, Martial, Lacazette, Mbappe.

Fjalët kyçe: Franca, Gjermania

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals