Formacionet zyrtare: Genoa – Milan – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Genoa – Milan
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:04, 11 March 2018
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Genoa – Milan.

Kuqezinjtë, pas asaj humbje në Ligën e Evropës nga Arsenali, do të kërkojnë të shënojnë fitore në Serie A.

Skuadra e Gattusos do të jetë mysafire e Genoas në ‘Luigi Ferraris’.

Ndeshja mes Genoa dhe Milan, fillon nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

Genoa:

Milan: Donnarumma; Borini, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Kalinic, Calhanoglu.

Fjalët kyçe: A.C Milan, Genoa, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball