Formacionet zyrtare: Freiburg – Bayern Munich – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Freiburg – Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:00, 4 March 2018
Bayern Munich kërkon të rikthehet te fitorja në Bundesligë.

Bavarezët për ta bërë këtë, duhet ta mposhtin Freiburgun në udhëtim.

Ndeshja mes Freiburgut dhe Bayern Munich e vlefshme për xhiron e 25-të, fillon nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

Freiburg:

Bayern Munich:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2