Formacionet zyrtare: Eintracht Frankfurt – Bayern Munich – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Eintracht Frankfurt – Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:34, 9 December 2017
Eintracht Frankfurt dhe Bayern Munich takohen me fillim nga ora 15:30.

Eintracht Frankfurt dhe Bayern Munich takohen në xhiron e re në Bundesligë.

Skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre.

Dueli do të fillojë nga ora 15:30. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion