Formacionet zyrtare: Dortmund – Ingostadt – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Dortmund – Ingostadt
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:09, 17 March 2017
Java e 25-të e Bundesligës hapet me ndeshjen Borussia Dortmund – Ingostadt.

Për Ingostadt nga minuta e parë do të paraqitet edhe Florent Hadergjonaj.

Formacionet zyrtare:

Dortmund: Bürki, Guerreiro, Aubameyang, Pulisic, Kagawa, Sokratis, Piszczek, Castro, Ginter, Schmelzer, Durm.

Ingostadt:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Borussia Dortmund

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan